Menu
Zavolejte nám734838120

ZFISH Podběráková Hlava Rubber Landing Net RTB-50

ZFISH podběráková hlava Landing Net RTB-50 je praktická hlava s pogumovanou síťkou a nastavitelným kloubem určená především na feeder a plavanou, ale při použití vhodné tyče/rukojeti bude dobře použitelná i při Trout Area a lehčí přívlači. Netradičně provedná ale hlavně pogumovaná síťka je velice šetrná k rybám, ve vodě neklade takový odpor, neabsorbuje rybí pachy a rychle schne. Ke komfortu při podebírání přispívá také úhlově nastavitelný kloub, jehož pomocílze nastavit hlavu do libovolného sklonu vůči rukojeti a podebírání zdolávané ryby tak bude mnohem snažší i v hůře přístupném terénu, nebo na strmém břehu. Hlava je opatřena univerzálním závitem a je kompatibilní s většinou prodávaných tyčí a rukojetí. Velikost hlavy 50x40cm Hloubka sítky 40cm Velikost očka siťky 6x6mm Pogumovaná síťka Úhlově nastavitelný kloub   zobrazit celý popis
Kód
i315_ZF-4998
Prodejní cena
479 Kč
Cena po registraci
455 Kč
Dostupnost
SKLADEM  DODÁME DO 19.06.
ks
Popis
Odeslat dotaz

ZFISH podběráková hlava Landing Net RTB-50 je praktická hlava s pogumovanou síťkou a nastavitelným kloubem určená především na feeder a plavanou, ale při použití vhodné tyče/rukojeti bude dobře použitelná i při Trout Area a lehčíívlači.

Netradičně provedná ale hlavně pogumovaná síťka je velice šetrná k rybám, ve vodě neklade takový odpor, neabsorbuje rybí pachy a rychle schne.

Ke komfortu při podebírání přispívá také úhlově nastavitelný kloub, jehož pomocílze nastavit hlavu do libovolného sklonu vůči rukojeti a podebírání zdolávané ryby tak bude mnohem snažší i v hůře přístupném terénu, nebo na strmém břehu.

Hlava je opatřena univerzálním závitem a je kompatibilní s většinou prodávaných tyčí a rukojetí.

  • Velikost hlavy 50x40cm
  • Hloubka sítky 40cm
  • Velikost očka siťky 6x6mm
  • Pogumovaná síťka
  • Úhlově nastavitelný kloub
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz