Menu
Zavolejte nám734838120
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner

Teleskopický prut JRC Rova 2,70m 3,25lb

  Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Spodní díl, rukojeť je teleskopická a skrývá v sobě zasouvací díl, který výrazně snižuje transportní délku a horní díl, špice, která je v jednom kuse a to vše aniž by byla ovlivněna akce prutu.Se super štíhlým uhlíkovým blankem má tato série moderní vzhled v kombinaci s pohodlím pro vytvoření univerzálního kaprového prutu.S přepravní délkou 111cm u verze 2,70m a 127cm u verze 3,00m je snadné se sbalit a přesunout na různá místa.Značka JRC se snaží nabídnout kaprařům praktické, spolehlivé a inteligentní produkty pro lov kaprů, které jsou navržena a testovány vášnivými kapraři napříč celou Evropou. Důkazem je toho zcela nová řada, první kamuflážová řada za existenci této věhlasné anglické značky s názvem ROVA, jejíž vzor kamufláže je naprosto jedinečný a přináší na kaprařskou scénu nový trend. V řadě ROVA naleznete bivaky, brolly, pruty, pouzdra na pruty, obaly, tašky, křesla, spací pytle a mnoho dalších žádaných produktů. Tyto produkty jsou živým důkazem této fungující a nestárnoucí filozofie.Technické údaje:- super štíhlý uhlíkový blank- koncové očka konstruováno proti zamotání vlasce okolo špičky tzv. Anti-frap tip guide- vysoce kvalitní Seaguide® očka- Seaguide® sedlo navijáku- Japanese shrink rukojeť- 40mm první naváděcí očko- laserem vypálené logo na ocelové koncovce prutuAkce: RychláDélka: 2,70mPočet dílů: 2Rukojeť: Japanese shrinkTransportní délka: 111cmVelikost oček: 14, 14, 18, 20, 26, 32, 40mmVrhací zátěž: 3,25lb   zobrazit celý popis
  Kód
  i311_8481
  Prodejní cena
  2149 Kč
  Cena po registraci
  2042 Kč
  Dostupnost
  SKLADEM  DODÁME DO 24.06.
  ks
  Popis
  Odeslat dotaz

  Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Spodní díl, rukojeť je teleskopická a skrývá v sobě zasouvací díl, který výrazně snižuje transportní délku a horní díl, špice, která je v jednom kuse a to vše aniž by byla ovlivněna akce prutu.
  Se super štíhlým uhlíkovým blankem má tato série moderní vzhled v kombinaci s pohodlím pro vytvoření univerzálního kaprového prutu.
  S přepravní délkou 111cm u verze 2,70m a 127cm u verze 3,00m je snadné se sbalit a přesunout na různá místa.

  Značka JRC se snaží nabídnout kaprařům praktické, spolehlivé a inteligentní produkty pro lov kaprů, které jsou navržena a testovány vášnivými kapraři napříč celou Evropou. Důkazem je toho zcela nová řada, první kamuflážová řada za existenci této věhlasné anglické značky s názvem ROVA, jejíž vzor kamufláže je naprosto jedinečný a přináší na kaprařskou scénu nový trend. V řadě ROVA naleznete bivaky, brolly, pruty, pouzdra na pruty, obaly, tašky, křesla, spací pytle a mnoho dalších žádaných produktů. Tyto produkty jsou živým důkazem této fungující a nestárnoucí filozofie.

  Technické údaje:
  - super štíhlý uhlíkový blank
  - koncové očka konstruováno proti zamotání vlasce okolo špičky tzv. Anti-frap tip guide
  - vysoce kvalitní Seaguide® očka
  - Seaguide® sedlo navijáku
  - Japanese shrink rukojeť
  - 40mm první naváděcí očko
  - laserem vypálené logo na ocelové koncovce prutu

  Akce: Rychlá
  Délka: 2,70m
  Počet dílů: 2
  Rukojeť: Japanese shrink
  Transportní délka: 111cm
  Velikost oček: 14, 14, 18, 20, 26, 32, 40mm
  Vrhací zátěž: 3,25lb

  Váš email
  Váš telefon
  Váš dotaz