Menu
Zavolejte nám734838120

Saenger prut Specialist TB-X Tele Carp 3,60m / 3 lb

Na první pohled je tento obouruční kaprový prut téměř k nerození od klasické kaprové děličky. Má skvělou akci a citlivý blank. Velkou výhodou jsou jeho přepravní rozměry a ochrana oček. Řada Specialist TB-X zaujme rychlým blankem, stabilitou a neskutečnou pevností. Blank prutu je z 24 T karbonu Powerflex, který se používá na ty nejkvalitnější pruty a je extrémně odolný. Karbonová páska s příčným vinutím (X-ovinutím) zesiluje již tak pevný blank z uhlíkových vláken, který je téměř nezničitelný. Prut je opatřen velmi kvalitními očky s titanovými vložkami SIC, koncová očka jsou navíc speciálně uzpůsobená tomu, aby se v nich nezachytával vlasec. Všechny pruty Specialist TB-X jsou vybaveny velmi kvalitními sedly navijáku Seaguide. Blank z 24 T karbonu Powerflex Kovová koncovka, která vyvažuje prut Vysoce kvalitní sedlo navijáku Seaguide Titanová SIC očka Ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z EVA Délka Transportní délka Počet dílů Hmotnost Odhoz 3,6 m 110 cm 7 285 g 3 lb   zobrazit celý popis
Kód
i304_5837361
Prodejní cena
2449 Kč
Cena po registraci
2327 Kč
Dostupnost
SKLADEM  DODÁME DO 25.06.
ks
Popis
Odeslat dotaz

Na první pohled je tento obouruční kaprový prut téměř k nerození od klasické kaprové děličky. Má skvělou akci a citlivý blank. Velkou výhodou jsou jeho přepravní rozměry a ochrana oček.

Řada Specialist TB-X zaujme rychlým blankem, stabilitou a neskutečnou pevností. Blank prutu je z 24 T karbonu Powerflex, který se používá na ty nejkvalitnější pruty a je extrémně odolný. Karbonová páska s příčným vinutím (X-ovinutím) zesiluje již tak pevný blank z uhlíkových vláken, který je téměř nezničitelný. Prut je opatřen velmi kvalitními očky s titanovými vložkami SIC, koncová očka jsou navíc speciálně uzpůsobená tomu, aby se v nich nezachytával vlasec. Všechny pruty Specialist TB-X jsou vybaveny velmi kvalitními sedly navijáku Seaguide.

  • Blank z 24 T karbonu Powerflex
  • Kovová koncovka, která vyvažuje prut
  • Vysoce kvalitní sedlo navijáku Seaguide
  • Titanová SIC očka
  • Ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z EVA

Délka

Transportní délka

Počet dílů

Hmotnost

Odhoz

3,6 m

110 cm

7

285 g

3 lb

Váš email
Váš telefon
Váš dotaz