Menu
Zavolejte nám734838120

Saenger prut Specialist TB-X Pike 2,40 m / 30-75 g

Tento prut je určený k lovu velkých štik. High Carbon Molecular technologie blanku prutu zaručuje dostatečnou pevnost i během soubojů s opravdu velkými štikami.   Řada Specialist TB-X zaujme rychlým blankem, stabilitou a neskutečnou pevností. Blank prutu je z 24 T karbonu Powerflex, který se používá na ty nejkvalitnější pruty a je extrémně odolný. Karbonová páska s příčným vinutím (X-ovinutím) zesiluje již tak pevný blank z uhlíkových vláken, který je téměř nezničitelný. Prut je opatřen velmi kvalitními očky s titanovými vložkami SIC, koncová očka jsou navíc speciálně uzpůsobená tomu, aby se v nich nezachytával vlasec. Všechny pruty Specialist TB-X jsou vybaveny velmi kvalitními sedly navijáku Seaguide. Blank z 24 T karbonu Powerflex Rychlá akce Vysoce kvalitní sedlo navijáku Seaguide Titanová SIC očka Ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z duplonu a přírodního korku Délka Transportní délka Počet dílů Hmotnost Odhoz 2,4m 126 cm 2 240 g 30–75 g   zobrazit celý popis
Kód
i304_5834244
Prodejní cena
2332 Kč
Cena po registraci
2215 Kč
Dostupnost
SKLADEM  DODÁME DO 25.06.
ks
Popis
Odeslat dotaz

Tento prut je určený k lovu velkých štik. High Carbon Molecular technologie blanku prutu zaručuje dostatečnou pevnost i během soubojů s opravdu velkými štikami.  

Řada Specialist TB-X zaujme rychlým blankem, stabilitou a neskutečnou pevností. Blank prutu je z 24 T karbonu Powerflex, který se používá na ty nejkvalitnější pruty a je extrémně odolný. Karbonová páska s příčným vinutím (X-ovinutím) zesiluje již tak pevný blank z uhlíkových vláken, který je téměř nezničitelný. Prut je opatřen velmi kvalitními očky s titanovými vložkami SIC, koncová očka jsou navíc speciálně uzpůsobená tomu, aby se v nich nezachytával vlasec. Všechny pruty Specialist TB-X jsou vybaveny velmi kvalitními sedly navijáku Seaguide.

  • Blank z 24 T karbonu Powerflex
  • Rychlá akce
  • Vysoce kvalitní sedlo navijáku Seaguide
  • Titanová SIC očka
  • Ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z duplonu a přírodního korku

Délka

Transportní délka

Počet dílů

Hmotnost

Odhoz

2,4m

126 cm

2

240 g

30–75 g

Váš email
Váš telefon
Váš dotaz