Menu
Zavolejte nám734838120

Saenger naviják s přední brzdou Skymaster NG-3 Series (4000) 1+1 s dárky

Kvalitní designový naviják, který vás překvapí lehkým chodem a velmi citlivou přední brzdou. I přes poměrně nízkou cenu se jedná o kvalitní výrobek z karbonové směsi, který je vhodný pro daleké hody. Naviják má 3 kuličková ložiska, plastovou cívku a počítačově vyvážený rotor. Má převod 5,2:1 a vy tak k sobě stáhnete montáž během chviličky.Vhodný je téměř pro všechny rybolovné techniky, stačí zvolit správnou velikost. Pro plavanou, přívlač a feeder volte menší modely, pro lov na položenou naopak ty větší. Při nákupu těchto dvou navijáků od nás dostanete jako dárek 2 x 150 metrů kvalitního vlasce o průměru 0,20 mm. Set obsahuje: 2x naviják 2709640 2x vlasec 150 metrů o průměru 0,20 mm   Naviják Saenger Skymaster NG-3F Praktický naviják se spolehlivou přední brzdou. Tři kvalitní kuličková ložiska, plastová cívka, tělo z odolné uhlíkové směsi, počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce, anti-twist rolnička, klička obráběná pomocí CNC. Uspokojí každého začínajícího rybáře, díky několika velikostem obsáhne spoustu lovných technik. U tohoto navijáku je dokonalý poměr ceny a výkonu. 3 kvalitní kuličková ložiska plastová cívka tělo z odolné uhlíkové směsi počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce Anti-twist rolnička CNC obráběná klička spolehlivá přední brzda velikost 4000 převod 5,2 : 1 hmotnost 225 g kapacita 130m / 0,35mm   Vlasec precedent For spinning 150 m, průměr 0,20 mm Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na přívlač. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.   zobrazit celý popis
Kód
i304_2709640SET
Prodejní cena
999 Kč
Cena po registraci
949 Kč
Dostupnost
SKLADEM  DODÁME DO 19.06.
ks
Popis
Odeslat dotaz

Kvalitní designový naviják, který vás překvapí lehkým chodem a velmi citlivou přední brzdou. I přes poměrně nízkou cenu se jedná o kvalitní výrobek z karbonové směsi, který je vhodný pro daleké hody. Naviják má 3 kuličková ložiska, plastovou cívku a počítačově vyvážený rotor. Má převod 5,2:1 a vy tak k sobě stáhnete montáž během chviličky.
Vhodný je téměř pro všechny rybolovné techniky, stačí zvolit správnou velikost. Pro plavanou, přívlač a feeder volte menší modely, pro lov na položenou naopak ty větší. Při nákupu těchto dvou navijáků od nás dostanete jako dárek 2 x 150 metrů kvalitního vlasce o průměru 0,20 mm.

Set obsahuje:

 • 2x naviják 2709640
 • 2x vlasec 150 metrů o průměru 0,20 mm

 

Naviják Saenger Skymaster NG-3F

Praktický naviják se spolehlivou přední brzdou. Tři kvalitní kuličková ložiska, plastová cívka, tělo z odolné uhlíkové směsi, počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce, anti-twist rolnička, klička obráběná pomocí CNC. Uspokojí každého začínajícího rybáře, díky několika velikostem obsáhne spoustu lovných technik. U tohoto navijáku je dokonalý poměr ceny a výkonu.

 • 3 kvalitní kuličková ložiska
 • plastová cívka
 • tělo z odolné uhlíkové směsi
 • počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce
 • Anti-twist rolnička
 • CNC obráběná klička
 • spolehlivá přední brzda
 • velikost 4000
 • převod 5,2 : 1
 • hmotnost 225 g
 • kapacita 130m / 0,35mm
 

Vlasec precedent For spinning 150 m, průměr 0,20 mm

Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na přívlač. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.

Váš email
Váš telefon
Váš dotaz