Menu
Zavolejte nám734838120

Nekonečná zarážka Method Feeder Fans 28ks

Nekonečná zarážka neboli Quick Stopper je vynikající pomocník pro všechny lovce při lovu s montážemi mimo háček. Použití této zarážky je velmi univerzální – je vhodné pro nastražení všech běžných nástrah jako jsou měkké boilies, waftersky, dumbelsky a zejména rostlinné nástrahy jako např. zrnka kukuřice.Je to vlastně plastový váleček, z jedné strany má špičku na propíchnutí nástrahy, z druhé dírku na navlečení rybářské jehly, uprostřed válečku je dírka pro upevnění na šňůrku nebo vlasec.Barva: PrůhlednáPočet ks v balení: 28ks

Popis produktu Nekonečná zarážka Method Feeder Fans 28ks

Nekonečná zarážka neboli Quick Stopper je vynikající pomocník pro všechny lovce při lovu s montážemi mimo háček. Použití této zarážky je velmi univerzální – je vhodné pro nastražení všech běžných nástrah jako jsou měkké boilies, waftersky, dumbelsky a zejména rostlinné nástrahy jako např. zrnka kukuřice.

Je to vlastně plastový váleček, z jedné strany má špičku na propíchnutí nástrahy, z druhé dírku na navlečení rybářské jehly, uprostřed válečku je dírka pro upevnění na šňůrku nebo vlasec.

Barva: Průhledná
Počet ks v balení: 28ks