Menu
Zavolejte nám734838120
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner

Naviják s volnoběžnou brzdou JRC DR 8000 FS

  Navijáky JRC DR FS jsou silné a spolehlivé navijáky s přesným systémem volnoběžné brzdy. Mnoho high-tech technologií, know-how a komponentů je převzato od značky Penn a Mitchell, které mají bohaté zkušenosti při výrobě kvalitních a spolehlivých navijáků.Navijáky mají pevné grafitové tělo a rotor, kovovou cívku a vnitřní části ze slitiny zinku. Oscilační systém paralelního kladení vlasce zajišťuje vynikající ukládání vlasce na cívku, což zajišťuje optimální odvíjení vlasce při hodech.Navijáky s volnoběžnou brzdou řady DR FS jsou perfektní volbou pro středně dalekou rybařinu.Technické údaje:- odlehčené grafitové tělo a rotor- systém volnoběžné brzdy- anti-reverz zarážka zpětného chodu- multi diskový brzdový systém- pastorek a převody ze slitiny zinku- kovová cívka s klipem na vlasec- paralelní oscilační systémVelikost: 8000Počet ložisek: 4Počet cívek: 1Kapacita: 280m/0,30Převod: 4,9:1Návin na jedno otočení kličkou: 86cmMaximální nastavení brzdy: 7kgVáha: 455g   zobrazit celý popis
  Kód
  i311_8367
  Prodejní cena
  1699 Kč
  Cena po registraci
  1614 Kč
  Dostupnost
  SKLADEM  DODÁME DO 24.05.
  ks
  Popis
  Odeslat dotaz

  Navijáky JRC DR FS jsou silné a spolehlivé navijáky s přesným systémem volnoběžné brzdy. Mnoho high-tech technologií, know-how a komponentů je převzato od značky Penn a Mitchell, které mají bohaté zkušenosti při výrobě kvalitních a spolehlivých navijáků.

  Navijáky mají pevné grafitové tělo a rotor, kovovou cívku a vnitřní části ze slitiny zinku. Oscilační systém paralelního kladení vlasce zajišťuje vynikající ukládání vlasce na cívku, což zajišťuje optimální odvíjení vlasce při hodech.

  Navijáky s volnoběžnou brzdou řady DR FS jsou perfektní volbou pro středně dalekou rybařinu.

  Technické údaje:
  - odlehčené grafitové tělo a rotor
  - systém volnoběžné brzdy
  - anti-reverz zarážka zpětného chodu
  - multi diskový brzdový systém
  - pastorek a převody ze slitiny zinku
  - kovová cívka s klipem na vlasec
  - paralelní oscilační systém

  Velikost: 8000
  Počet ložisek: 4
  Počet cívek: 1
  Kapacita: 280m/0,30
  Převod: 4,9:1
  Návin na jedno otočení kličkou: 86cm
  Maximální nastavení brzdy: 7kg
  Váha: 455g

  Váš email
  Váš telefon
  Váš dotaz