Menu
Zavolejte nám734838120
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner

Naviják s přední brzdou JRC XTX 10000 LC

  Naviják s přední brzdou JRC XTX LC 10000 je fantastický naviják s dlouhým náběhem a dlouhou "long cast" cívkou s obrovskou kapacitou. Grafitové tělo v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou, která je přizpůsobena pro používání šňůry vytváří spolehlivý, a přitom lehký naviják. Mnoho high-tech technologií, know-how a komponentů je převzato od značky Penn a Mitchell, ktere mají bohaté zkušenosti při výrobě kvalitních a spolehlivých navijáků. To celé doplňuje super uhlazený černý design a červené detaily JRC jsou konečnou tečkou pro tohoto nádherného, ale silného pracovního koně!Technické údaje:- long cast cívka- vyvážený rotor se správným těžištěm pro dokonalé ukládání vlasce nebo šňůry- kovová cívka- dva silné kulaté klipy na vlasec- mnoho částí je řezáno a gravírováno laserem pro dosažení maximální dokonalosti- anti-reverz zarážka zpětného chodu- kovová klička s gumovou ručkou a logem JRCVelikost: 10000Počet ložisek: 5Počet cívek: 1Kapacita: 730m/0,33Převod: 4,3:1Návin na jedno otočení kličkou: 98cmMaximální nastavení brzdy: 8kgVáha: 699g   zobrazit celý popis
  Kód
  i311_8372
  Prodejní cena
  2899 Kč
  Cena po registraci
  2754 Kč
  Dostupnost
  SKLADEM  DODÁME DO 24.05.
  ks
  Popis
  Odeslat dotaz

  Naviják s přední brzdou JRC XTX LC 10000 je fantastický naviják s dlouhým náběhem a dlouhou "long cast" cívkou s obrovskou kapacitou.

  Grafitové tělo v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou, která je přizpůsobena pro používání šňůry vytváří spolehlivý, a přitom lehký naviják. Mnoho high-tech technologií, know-how a komponentů je převzato od značky Penn a Mitchell, ktere mají bohaté zkušenosti při výrobě kvalitních a spolehlivých navijáků. To celé doplňuje super uhlazený černý design a červené detaily JRC jsou konečnou tečkou pro tohoto nádherného, ale silného pracovního koně!

  Technické údaje:
  - long cast cívka
  - vyvážený rotor se správným těžištěm pro dokonalé ukládání vlasce nebo šňůry
  - kovová cívka
  - dva silné kulaté klipy na vlasec
  - mnoho částí je řezáno a gravírováno laserem pro dosažení maximální dokonalosti
  - anti-reverz zarážka zpětného chodu
  - kovová klička s gumovou ručkou a logem JRC

  Velikost: 10000
  Počet ložisek: 5
  Počet cívek: 1
  Kapacita: 730m/0,33
  Převod: 4,3:1
  Návin na jedno otočení kličkou: 98cm
  Maximální nastavení brzdy: 8kg
  Váha: 699g

  Váš email
  Váš telefon
  Váš dotaz