Menu
Zavolejte nám734838120
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner

Multiplikátor Abu Garcia Spike (levá ruka)

  Nízko profilové baitcastové multiplikátory SPIKE® jsou speciálně navrženy pro lov okounů a candátů. Navijáky jsou lehké, silné, super hladké a schopné odhazovat a lovit širokou škálu návnad – od malých woblerů až po těžké gumové nástrahy. Navijáky dokonale ladí s ostatními produkty řady Spike. K dispozici ve verzi se 3 různými převodovými poměry pro pokrytí všech různých technik.Multiplikátor Abu Garcia Spike LH na levou ruku s rychlostním převodem 6,4:1 je verze s univerzálním převodem a pro lov se všemi druhy nástrah za použití technik twitchink, jerkování, jigging...prostě všestranné použití.Technické údaje:- rám multiplikátoru je vyroben z X2-Cräftic™ slitiny se zvýšenou odolností proti korozi- 9 + 1 nerezový ložiskový systém- MagTrax™ magnetický brzdový systém zajišťuje brzdící tlak během celého hodu- Carbon Matrix Drag™ brzdný systém poskytuje extrémní brzdnou sílu, která je doprovázena hladkým chodem- ergonomicky tvarovaná klička pro větší sílu při navíjení- gumová ručka pro maximální pohodlnost a uchopení při dlouhodobém používání   zobrazit celý popis
  Výrobce
  Kód
  i311_8599
  Prodejní cena
  3599 Kč
  Cena po registraci
  3419 Kč
  Dostupnost
  SKLADEM  DODÁME DO 24.05.
  ks
  Popis
  Odeslat dotaz

  Nízko profilové baitcastové multiplikátory SPIKE® jsou speciálně navrženy pro lov okounů a candátů. Navijáky jsou lehké, silné, super hladké a schopné odhazovat a lovit širokou škálu návnad – od malých woblerů až po těžké gumové nástrahy. Navijáky dokonale ladí s ostatními produkty řady Spike. K dispozici ve verzi se 3 různými převodovými poměry pro pokrytí všech různých technik.

  Multiplikátor Abu Garcia Spike LH na levou ruku s rychlostním převodem 6,4:1 je verze s univerzálním převodem a pro lov se všemi druhy nástrah za použití technik twitchink, jerkování, jigging...prostě všestranné použití.

  Technické údaje:
  - rám multiplikátoru je vyroben z X2-Cräftic™ slitiny se zvýšenou odolností proti korozi
  - 9 + 1 nerezový ložiskový systém
  - MagTrax™ magnetický brzdový systém zajišťuje brzdící tlak během celého hodu
  - Carbon Matrix Drag™ brzdný systém poskytuje extrémní brzdnou sílu, která je doprovázena hladkým chodem
  - ergonomicky tvarovaná klička pro větší sílu při navíjení
  - gumová ručka pro maximální pohodlnost a uchopení při dlouhodobém používání

  Váš email
  Váš telefon
  Váš dotaz