Menu
Zavolejte nám734838120

Mastodont Baits Boilies Krill Strawberry Bergamot 1 kg 36 mm "HARD & LIGHT EDITION"

  Co je to "HARD & LIGHT EDITION"? Nová verze roku 2020 je boilies 36 mm se speciálním korkem. Boilies opticky selektuje malé ryby, ale díky vzlínavosti korku kapr nástrahu lehce nasaje aniž by chtěl. S těmito selektivními boilies jsme jedním z prvních výrobců na světě. Krill Jahoda Bergamot je vysoce účinné boilies na všech typech vod a ve všech ročních obdobích.  Krill Jahoda Bergamot je více utažené masové boilies, s pomalým rozpadem a jemnější strukturu tak, aby vydrželo čekat i delší dobu na "toho správného" trofejního kapra. Tato kulička je ale zároveň vysoce atraktivní díky maximálnímu obsahu chilli ve směsi a aroma citrusu „bergamot“. To vše podkresluje vyloženě zabijácká kombinace aroma krillu a jahody. Naše nová směs na boilies obsahuje zejména snadno stravitelné rybí moučky a uhlohydráty, monosacharidy a extrémní množství chilli. Tato kombinace zaručuje dokonale vyvážený obsah proteinů, energie, kterou ryba dostává do těla pozvolně a výbornou stravitelnost. Tyto vlastnosti doplňují extrakty, aminokyseliny a mix esencí a esenciálních olejů, kde dominuje hlavně Krill, a aroma jahody a citrusu. Tato kulička je slané a výrazně pálivé ovocné chuti, což z ní dělá stroj na kapry! Balení 1 kg v průměru 36 mm.   zobrazit celý popis
  Kód
  i304_BM01146
  Prodejní cena
  535 Kč
  Cena po registraci
  508 Kč
  Dostupnost
  SKLADEM  DODÁME DO 25.06.
  ks
  Popis
  Odeslat dotaz

  Co je to "HARD & LIGHT EDITION"? Nová verze roku 2020 je boilies 36 mm se speciálním korkem. Boilies opticky selektuje malé ryby, ale díky vzlínavosti korku kapr nástrahu lehce nasaje aniž by chtěl. S těmito selektivními boilies jsme jedním z prvních výrobců na světě.

  Krill Jahoda Bergamot je vysoce účinné boilies na všech typech vod a ve všech ročních obdobích.  Krill Jahoda Bergamot je více utažené masové boilies, s pomalým rozpadem a jemnější strukturu tak, aby vydrželo čekat i delší dobu na "toho správného" trofejního kapra. Tato kulička je ale zároveň vysoce atraktivní díky maximálnímu obsahu chilli ve směsi a aroma citrusu „bergamot“. To vše podkresluje vyloženě zabijácká kombinace aroma krillu a jahody.

  Naše nová směs na boilies obsahuje zejména snadno stravitelné rybí moučky a uhlohydráty, monosacharidy a extrémní množství chilli. Tato kombinace zaručuje dokonale vyvážený obsah proteinů, energie, kterou ryba dostává do těla pozvolně a výbornou stravitelnost. Tyto vlastnosti doplňují extrakty, aminokyseliny a mix esencí a esenciálních olejů, kde dominuje hlavně Krill, a aroma jahody a citrusu.

  Tato kulička je slané a výrazně pálivé ovocné chuti, což z ní dělá stroj na kapry!

  Balení 1 kg v průměru 36 mm.

  Váš email
  Váš telefon
  Váš dotaz