Menu
Zavolejte nám734838120
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner

Kobra Starfishing Repus Throwing Stick XL 28mm

  Ultralehká a odolná vnadící tyč tzv. kobra je perfektní na přesné a rychlé krmení na jakoukoliv vzdálenost. Velkou předností této kobry je její tvar, který je dle zkušeností téměř ideální pro snadnější a přesnější zakrmování.Vše doplňuje univerzální vnitřní průměr 28 mm, který nabízí univerzálnost ve zvoleném průměru nástrahy aniž by velikost nástrahy omezovala samostatnou funkci kobry.Nízká váha 160 g umožňuje přesnější zakrmování a snižuje únavu paže. Díky této kobře Repus dostanete návnady na opravdu velkou vzdálenost!Rukojeť je vyrobena z protiskluzové měkká pryže pro silný a pohodlný úchop.   zobrazit celý popis
  Kód
  i311_8688
  Prodejní cena
  399 Kč
  Cena po registraci
  379 Kč
  Dostupnost
  SKLADEM  DODÁME DO 20.06.
  ks
  Popis
  Odeslat dotaz

  Ultralehká a odolná vnadící tyč tzv. kobra je perfektní na přesné a rychlé krmení na jakoukoliv vzdálenost. Velkou předností této kobry je její tvar, který je dle zkušeností téměř ideální pro snadnější a přesnější zakrmování.

  Vše doplňuje univerzální vnitřní průměr 28 mm, který nabízí univerzálnost ve zvoleném průměru nástrahy aniž by velikost nástrahy omezovala samostatnou funkci kobry.

  Nízká váha 160 g umožňuje přesnější zakrmování a snižuje únavu paže. Díky této kobře Repus dostanete návnady na opravdu velkou vzdálenost!

  Rukojeť je vyrobena z protiskluzové měkká pryže pro silný a pohodlný úchop.

  Váš email
  Váš telefon
  Váš dotaz