Menu
Zavolejte nám734838120

Hotový návazec JRC Contact KD Rig 25lb

Hotové návazce JRC Contact Rig jsou zhotoveny z originálních komponentů bižuterie JRC Contact, včetně háčků a jsou poskládány, tak aby byly 100 % účinné a funkční. V sortimentu najdete mnoho různých typů montáží, které jen vybalíte, připevníte na vlasec a ihned můžete chytat.Návazce Contact KD Rig je super univerzální návazec pro jakýkoliv druh nástrahy. Ať už používáte potápivou nástrahu, plovoucí nástrahu, partikl nebo neutrálně vyváženou nástrahu vždy se můžete na montáž typu KD spolehnout.Balení obsahuje 1 ks návazce s celkovou délkou 18 cm a třemi velikostmi háčků 4, 6 a 8.

Popis produktu Hotový návazec JRC Contact KD Rig 25lb

Hotové návazce JRC Contact Rig jsou zhotoveny z originálních komponentů bižuterie JRC Contact, včetně háčků a jsou poskládány, tak aby byly 100 % účinné a funkční. V sortimentu najdete mnoho různých typů montáží, které jen vybalíte, připevníte na vlasec a ihned můžete chytat.

Návazce Contact KD Rig je super univerzální návazec pro jakýkoliv druh nástrahy. Ať už používáte potápivou nástrahu, plovoucí nástrahu, partikl nebo neutrálně vyváženou nástrahu vždy se můžete na montáž typu KD spolehnout.

Balení obsahuje 1 ks návazce s celkovou délkou 18 cm a třemi velikostmi háčků 4, 6 a 8.