Menu
Call us734838120

Geoff Anderson manžetové rukavice CuFF Warmer černé

Merino vlna a bambus jsou samostatně dobrými materiály, ale v kombinaci tvoří luxusní měkkost podobnou hedvábí a kašmíru.   show full description
Code
i372_259 3029
Price with VAT
31.12 EUR
Price after registration
29.56 EUR
Availability
IN STOCK  WE SUPPLY TO 26.07.
ks
Description
Send inquiry

Geoff Anderson manžetové rukavice CuFF Warmer černéNáš CuFF Warmer je alternativou k rukavicím s prsty a bez nich.

Merino vlna a bambus jsou samostatně dobrými materiály, ale v kombinaci tvoří luxusní měkkost podobnou hedvábí a kašmíru.

Vlákna jsou hladší a kulatější bez ostrých ostrůvků, které dráždí pokožku. Osoby s podrážděním vlny nemají tendenci na tuto směs látek reagovat. Je bez paměťová, měkká a pohodlná.

Izolátor, který přirozeně reguluje mikroklima za všech podmínek, hřeje v chladu a chladí v horku. Vzduch zachycený uvnitř mezer vláken zadržuje a reguluje tepelnou energii vytvořenou kolem vašich rukou.

Průřezy vláken ze směsi bambus/merino jsou pokryty mikro-mezery zlepšujícími absorpci vlhkosti a ventilační vlastnosti. Pokud se potíte, vlhkost odejde od pokožky/ruce a zanechá je déle sušší.

Pokud se váš ohřívač manžety namočí, bude stále poskytovat teplo.

Na rozdíl od syntetických materiálů naše směs merino/bambus pomáhá kontrolovat bakterie produkující zápach.

Bambus roste rychle ve většině podnebí bez pesticidů a jen velmi malého množství vody. Ekologický a udržitelný přírodní zdroj.

Merino vlna je celosvětově oceňována pro měkkost, prodyšnost a výhody regulace teploty. Merino vlna je navíc 100% přírodní, obnovitelná a biologicky odbouratelná. Důvody ke koupi Geoff Anderson manžetové rukavice CuFF Warmer černé:
  • Vysoce prodyšná

  • Hřeje zároveň i chladí

  • 100% přírodní materiály

  • Merino vlna, bambus

  • Velkorysá délka - extra ochrana.

  • Jedna velikost pro všechny

  • Navrženo v Dánsku

O značce Geoff AndersonChcete vždy nejvyšší kvalitu? Potom je volba jasná. 100% nepromokavé oblečení Geoff Anderson vyrábí rodinná, velmi energická dánská společnost. Její cíl je jediný. Být nejlepší na trhu, za skvělou cenu. První výrobky vyšly na trh již v roce 1998 a od té doby se staly lídrem ve světě produktů s trvale udržitelným rozvojem. Geoff Anderson je oblečení které nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepromokavost, ochranu zdraví a přírody.

Your e-mail
Your phone
Your question