Menu
Zavolejte nám734838120
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner
Klikněte na tento bannerKlikněte na tento banner

Bivak JRC Defender Peak Bivvy XL 3 Man

Defender Peak Bivvy XL je prodloužená verze oblíbeného bivaku Defender Peak Bivvy 2 Man. Verze XL využívá nově vytvořený vnitřní prostor bivaku a je vybaven předním kšiltem a okny vpředu a vzadu. Bivak Defender Peak XL pojme dvě až tři velké lehátka a vše potřebné pro dlouhé pohodlné trávení času u vody s dostatečně velkým vnitřním prostorem!Vynikající poměr kvality a ceny, zvětšený vnitřní prostor, přední a zadní větrací panely, mohutný kšilt a mnoho dalších vylepšení to nabízí vylepšená řada Defender Peak XL.Technické údaje:- materiál polyester 210D PU s vodním sloupcem 5.000mm- podlepené švy- 5-ti dílná 3 žebrová konstrukce z 16mm 6061 odlehčené aluminiové kulatiny- přední kšilt- zadní větrací okna z moskytiéry- tvar bivaku nabízející maximální vnitřní prostor- dveře jsou vybaveny dvoucestnými zipy- přední strana bivaku nabízí tři možnosti nastavení, moskytiéra, plný panel a slídové okno- na předním kšiltu se nacházejí pásky pro snadné uchycení prutů- silná a lehká Velcro podlážka- rozpínací tyče součástí bivaku- dodáváno s kolíky a transportní taškouRozměr: 300 x 360 x 150cm (d x š x v)Počet osob: 2 - 3Transportní rozměry: 102 x 20cmVáha: 10kg

Popis produktu Bivak JRC Defender Peak Bivvy XL 3 Man

Defender Peak Bivvy XL je prodloužená verze oblíbeného bivaku Defender Peak Bivvy 2 Man. Verze XL využívá nově vytvořený vnitřní prostor bivaku a je vybaven předním kšiltem a okny vpředu a vzadu. Bivak Defender Peak XL pojme dvě až tři velké lehátka a vše potřebné pro dlouhé pohodlné trávení času u vody s dostatečně velkým vnitřním prostorem!

Vynikající poměr kvality a ceny, zvětšený vnitřní prostor, přední a zadní větrací panely, mohutný kšilt a mnoho dalších vylepšení to nabízí vylepšená řada Defender Peak XL.

Technické údaje:
- materiál polyester 210D PU s vodním sloupcem 5.000mm
- podlepené švy
- 5-ti dílná 3 žebrová konstrukce z 16mm 6061 odlehčené aluminiové kulatiny
- přední kšilt
- zadní větrací okna z moskytiéry
- tvar bivaku nabízející maximální vnitřní prostor
- dveře jsou vybaveny dvoucestnými zipy
- přední strana bivaku nabízí tři možnosti nastavení, moskytiéra, plný panel a slídové okno
- na předním kšiltu se nacházejí pásky pro snadné uchycení prutů
- silná a lehká Velcro podlážka
- rozpínací tyče součástí bivaku
- dodáváno s kolíky a transportní taškou

Rozměr: 300 x 360 x 150cm (d x š x v)
Počet osob: 2 - 3
Transportní rozměry: 102 x 20cm
Váha: 10kg